15+ metų patirtis
15+ metų patirtis
Gamyba nuo 5 d.d.
Gamyba nuo 5 d.d.
10 metų garantija
10 metų garantija

Privatumo ir slapukų politika

Šioje privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) jums pateikiame informaciją, kaip UAB „Aradas“, juridinio asmens kodas 301818042, registruotos buveinės adresas Gamybos g. 12, Alytus (toliau – Pardavėjas) tvarko jūsų asmens duomenis MYNEST by Aradas elektroninėje parduotuvėje, pasiekiamoje adresu https://mynest.lt/ (toliau – E-parduotuvė). Visos šioje Privatumo politikoje neapibrėžtos didžiąją raide rašomos sąvokos turi E-parduotuvės taisyklėse nurodytą reikšmę.

Su Pardavėju galite susisiekti šiais kontaktais:

Tel.:               +370 66475500
El. paštas:      info@mynest.lt 
Adresas:        Švitrigailos g. 11H, 03228 Vilnius

 

Kokius jūsų asmens duomenis mes tvarkome?

TikslasDuomenysTeisinis pagrindasSaugojimo laikasKam galime perduoti?
Gaminių pirkimo-pardavimo sutarties sudarymasVardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris.Sutartis (kai pirkėjas – fizinis asmuo)
Teisėtas interesas vykdyti veiklą (kai pirkėjas – juridinis asmuo)
10 metų po Gaminio pristatymoMokėjimo paslaugų teikėjai
Kredito davėjas (kai taikoma)
Užsakymo pristatymasVardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, pristatymo adresas, siuntos numeris.Sutartis (kai pirkėjas – fizinis asmuo)
Teisėtas interesas vykdyti veiklą (kai pirkėjas – juridinis asmuo)
10 metų po Gaminio pristatymoPristatymo paslaugų teikėjas
Kredito davėjas (kai taikoma)
Gaminių pirkimo-pardavimo sutarties vykdymas, garantinis aptarnavimasVardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris.Sutartis (kai pirkėjas – fizinis asmuo)
Teisėtas interesas vykdyti sutartį (kai pirkėjas – juridinis asmuo)
Kol galioja Gaminio garantija ir 1 metus po toServiso paslaugų teikėjai (jeigu aptarnavimą vykdo ne Pardavėjas)
Komunikacija su Gaminių pirkėjais garantiniu laikotarpiu, įsk. Gaminio priežiūros ir reguliavimo rekomendacijų ar patarimų teikimąVardas, pavardė, el.pašto adresas, telefono numeris.Sutartis (kai pirkėjas – fizinis asmuo)
Teisėtas interesas vykdyti sutartį (kai pirkėjas – juridinis asmuo)
Kol galioja Gaminio garantija-
Paskyrų E-parduotuvėje sukūrimas ir administravimasVardas, pavardė, paskyros vardas ir slaptažodis, telefono numeris, el. pašto adresas, Paskyroje esanti informacija apie Užsakymus, pretenzijas, komunikacijos turinysSutartis24 mėnesius po paskutinio prisijungimo prie Paskyros dienos
Paskyra uždaroma, jeigu prie jos nesijungiama 24 mėn. iš eilės
-
Komunikacija su E-parduotuvės lankytojais (kitais nei Gaminių pirkėjai) el. paštu bei susirašinėjimo platforma "Tidio".Vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresasTeisėtas interesas užtikrinti kokybę1 metus po užklausos išsprendimo dienos-
Socialinių tinklų paskyrų administravimasUnikalus ID, IP adresas, įrenginio informacija.Sutikimas / Teisėtas interesas bendrauti su klientaisKol socialinio tinklapio lankytojas yra paskyrų sekėjasSocialinis tinklas (bendri valdytojai)

 

Atkreipiame dėmesį, kad jeigu, siekdami atsiskaityti už E-parduotuvėje perkamus Gaminius, sudarote vartojimo kredito sutartį su Kredito davėju, Pardavėjas nėra vartojimo kredito sutarties šalimi ir netvarko jūsų asmens duomenų, susijusių su kreditingumo vertinimu ar vartojimo kredito sutarties sudarymu ar jos vykdymu. Tokiu atveju jūsų asmens duomenų valdytojas yra Kredito davėjas. Jeigu turite klausimų dėl su vartojimo kredito sutartimi susijusio asmens duomenų tvarkymo, kreipkitės į Kredito davėją. Kredito davėjo duomenų apsaugos politika pateikiama adresu  https://www.sblizingas.lt/duomenu-apsaugos-politika/.

Kokie slapukai naudojami E-parduotuvės svetainėje?

Slapukas yra informacija, kurią interneto serveris siunčia į jūsų interneto naršyklę, ir kuri yra saugoma naršyklėje. Ši informacija yra siunčiama į interneto serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė prašo atidaryti E-parduotuvės svetainę iš serverio, pagal ją jūsų kompiuteris ar kitas įrenginys atskiriamas nuo kitų įrenginių. Todėl slapukai užtikrina patogesnį E-parduotuvės svetainės naudojimą, o mums leidžia tobulinti interneto svetainę.

Būtinieji slapukai yra naudojami automatiškai, be atskiro jūsų sutikimo, jums atliekant tam tikrus veiksmus E-parduotuvės svetainėje (pavyzdžiui, įsidedant Gaminius į Krepšelį). Kiti slapukai (pavyzdžiui, analitiniai, reklaminiai) naudojami tik esant jūsų sutikimui.

Slapukų pagalba yra tvarkomas jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankyti E-parduotuvės svetainės puslapiai, praleistas laikas ir pan.

Slapukų, kurie naudojami E-parduotuvės svetainėje, sąrašą bei detalesnę informaciją apie juos rasite svetainėje įdiegtame slapukų valdymo įrankyje, pasirinkę „Tvarkyti nuostatas“.

Norėdami, kad slapukų pagalba jūsų asmens duomenys nebūtų tvarkomi, jūs tai galite padaryti E-parduotuvės svetainėje įdiegtame slapukų valdymo įrankyje, taip pat galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami, arba ištrinti įrašytus slapukus. Jeigu ištrinsite būtinuosius slapukus ir neleisite jų naudoti savo interneto naršyklėje, E-parduotuvės svetainė neveiks tinkamai ir tai jums gali trukdyti atlikti pirkimą arba kitaip naudotis E-parduotuve.

Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus, o detalesnės informacijos ieškokite savo naršyklės nustatymuose.

 

Kaip tvarkome jūsų asmens duomenis socialiniuose tinkluose?

Informaciją, kurią mums pateikiate socialinės žiniasklaidos priemonėmis lankydamiesi mūsų paskyrose (įskaitant pranešimus, laukelių „Like“ naudojimą, bei kitą komunikaciją), mes kontroliuojame bendrai su socialinių tinklų valdytojais, kaip bendri asmens duomenų valdytojai.

Šiuo metu turime šias paskyras socialiniuose tinkluose:

Rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių privatumo pranešimus ir tiesiogiai susisiekti su paslaugų teikėjais, jei jums kyla bet kokių klausimų dėl to, kaip jie naudoja jūsų asmens duomenis.

Kam galime perduoti jūsų asmens duomenis?

Be to, kas nurodyta aukščiau šioje Privatumo politikoje, mes galime perduoti informaciją apie jus mūsų darbuotojams, tarpininkams, paslaugų teikėjams, tokiems kaip skolų administravimą ar išieškojimą vykdančioms įmonėms, archyvavimo paslaugas teikiančioms įmonėms, teisines, rinkodaros paslaugas, IT paslaugas teikiantiems asmenims ar subrangovams, jei pagrįstai reikia tiems tikslams, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje.

Taip pat mes galime atskleisti informaciją apie jus, jei turime padaryti tai pagal įstatymą arba siekdami apginti savo teises ar interesus (įskaitant jūsų asmens duomenų pateikimą tretiesiems asmenims, siekiant išieškoti jūsų įsiskolinimus mums), taip pat ketinant perleisti Pardavėjo bendrovės veiklos ar jos turto dalį ar reorganizuoti bendrovę ar vykdant šiuos procesus, atskleidžiant jūsų asmens duomenis (potencialiam) veiklos ar jos dalies įgijėjui, kitiems reorganizavimo dalyviams.

Kaip tvarkomi jūsų asmens duomenys?

Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų. Pardavėjas, tiek nustatydamas asmens duomenų tvarkymo priemones, tiek paties duomenų tvarkymo metu, įgyvendina tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Atitinkamos priemonės nustatomos atsižvelgiant į pavojus, kurie kyla dėl asmens duomenų tvarkymo.

Kokios yra jūsų teisės? 

Žemiau pateikiame informaciją apie jūsų teises, susijusias su Pardavėjo vykdomu jūsų asmens duomenų tvarkymu, ir atvejus, kada šiomis teisėmis galite pasinaudoti. Jei norite gauti daugiau informacijos apie savo teises ar jas įgyvendinti, susisiekite su mumis šioje Privatumo politikoje nurodytu el. pašto adresu.

  • Jūs galite bet kada susisiekti su mumis ir pasiteirauti, ar mes tvarkome kokius nors jūsų asmens duomenis. Jei mes saugome ar bet kokiu būdu naudojame jūsų asmens duomenis, jūs turite teisę su jais susipažinti. Norėdami tai padaryti, pateikite mums rašytinį prašymą šioje Privatumo politikoje nurodytu el. pašto adresu. Mes jūsų prašymo įvykdymo tikslu galime jūsų paprašyti patvirtinti savo asmens tapatybę. Teikdami tokį prašymą, laikykitės sąžiningumo ir protingumo principų.
  • Jei esate pateikę mums sutikimą dėl jūsų duomenų tvarkymo, jį galite bet kada atšaukti šioje Privatumo politikoje nurodytu el. pašto adresu.
  • Jūs turite teisę prašyti mūsų ištaisyti bet kokius turimų duomenų netikslumus. Tokiu atveju mes galime paprašyti jūsų patvirtinti ištaisytą informaciją.
  • Jūs turite teisę prašyti mūsų ištrinti jūsų asmens duomenis. Ši teisė įgyvendinama BDAR 17 straipsnyje numatytais atvejais.
  • Jūs turite teisę prašyti mūsų riboti jūsų asmens duomenų tvarkymą arba jų netvarkyti.
  • Jūs turite teisę į duomenų, kurie tvarkomi automatizuotomis priemonėmis ir kuriuos iš jūsų gavome sutinkant arba sutarties sudarymo tikslais, perkėlimą. Jums pasinaudojus šia teise, Jūsų prašymu perkelsime jūsų pateiktų duomenų kopiją.
  • Jūs turite teisę BDAR 21 straipsnyje nustatyta tvarka nesutikti, kad mes naudotumėme jūsų asmens duomenis.

Kaip galite įgyvendinti savo teises?

Siekdami įgyvendinti savo teises, prašymus, skundus ar reikalavimus pateikite mums raštu šioje Privatumo politikoje nurodytais kontaktais.

Į gautus prašymus, skundus ar reikalavimus jums atsakysime raštu teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais. Stengiamės pateikti jums informaciją kiek įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) dienų nuo jūsų prašymo gavimo.

Jeigu, gavus prašymą, skundą ar reikalavimą, mums kils įtarimų dėl besikreipiančiojo asmens tapatybės, mes turime teisę paprašyti besikreipiančiojo asmens tapatybės dokumento.

Nusiskundimai

Jei manote, kad jūsų, kaip duomenų subjekto, teisės yra ir/ar gali būti pažeistos, prašome nedelsiant kreiptis į mus šioje Privatumo politikoje nurodytu el. paštu. Mes užtikriname, kad tik gavus jūsų skundą susisieksime su jumis per pagrįstą laikotarpį ir informuosime apie skundo tyrimo eigą, o vėliau ir apie rezultatą. Jei tyrimo rezultatai jūsų netenkins, galėsite pateikti skundą priežiūros institucijai - Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (A. Juozapavičius g. 6, Vilnius, el. paštas ada@ada.lt, interneto svetainė  https://vdai.lrv.lt/).

Atsakomybė

Jūs esate atsakingi už tai, kad jūsų mums pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia jūsų pateikti duomenys, jūs turite nedelsdami mus apie tai informuoti el. paštu. Mes jokiu atveju nebūsime atsakingi už žalą, atsiradusią jums dėl to, jog jūs nurodėte neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavote mūsų jiems pasikeitus.

Privatumo politika atnaujinta 2023 m. balandžio mėn.

Nerandate tinkamo atsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus rūpimus klausimus.